Szukaj w naszym sklepie: Dodatkowe opcje szukania
Specjalna oferta cenowa Oryginalne mieszadła Brinkmann - komplet 4 szt. tylko teraz w promocyjnej cenie 518,27 zł brutto
Wypożyczanie urządzeń Serwis użądzeń Używane urządzenia

Agregaty tynkarskie

Z myślą o wszystkich wykonujących profesjonalne usługi tynkarskie, BMB Technologie przygotowało szeroką gamę sprzętu, który ułatwi nakładanie tynku i innych pokryć. Co na tym zyskasz? Zwiększysz efektywność i przyspieszysz wykonywane prace. Proponujemy nowoczesne agregaty tynkarskie, które sprawdzą się w każdych warunkach. Jeśli potrzebujesz niezawodnego sprzętu w dobrej cenie – skontaktuj się właśnie z nami! Kupując agregat tynkarski z naszego katalogu, masz pewność, że otrzymasz urządzenie: dostosowane do pracy z różnego rodzaju produktów – m.in. szpachli mineralnych, akrylowych, tynków strukturalnych, systemów docieplenia, klejów, powłok wykończeniowych czy antyogniowych zabezpieczeń i innych, o wyjątkowej trwałości – odporne na uszkodzenia i awarie nawet przy intensywnej eksploatacji, łatwe w obsłudze, możliwe do wykorzystania w zróżnicowanym środowisku.

W BMB Technologie zamówisz wyłącznie najlepsze agregaty tynkarskie znanych marek – m.in. agregaty tynkarskie Kaleta. Zaś szeroka gama produktów pozwoli Ci dobrać taki, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy również: profesjonalne doradztwo oraz możliwość przeprowadzenia demonstracji sprzętu – wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wpłacisz zaliczkę na zakupy, a dojedziemy do Ciebie i zaprezentujemy różnorodne urządzenia, pomagając dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu, sprawne dostarczenie zamówionych urządzeń – bez względu na to, czy potrzebujesz agregatu na terenie miasta takiego, jak Warszawa i okolic, czy w innym rejonie, zagwarantujemy sprawny transport, konkurencyjne ceny. Posiadamy w ofercie również agregaty tynkarskie używane z gwarancją.

 • Zobacz wszystkie produkty 1 2 ""
 • Kaleta Stator D6-3 Super 2x + Rotor D6-3 1x Pompa ślimakowa 2+1

  "PROMOCJA"

   

  Stator Kaleta D6-3 Super - 2x do tynków cemontowo-wapiennych

  Rotor Kaleta D6-3 - 1x


  Promocja 2 szneki i 1 ślimak

   

  Promocja na pompy ślimakowe do wyczerpania zapasów

 • Agregat tynkarski Putzmeister MP 25 Używany - 2007 rok.

  MP 25 to wyjątkowo wszechstronny agregat, który bardzo łatwo można rozkładać na części składowe, zwiększając komfort jego przewożenia. Przystosowany został do wszystkich suchych pompowanych zapraw prefabrykowanych, dostępnych w workach, jak i silosach. Nadaje się do nakładania tynków wewnętrznych (gipsowych, gipsowo-wapiennych) oraz zewnętrznych (wapiennych, cementowo-wapiennych i izolacyjnych), zapraw klejowych, zapraw zbrojących i jastrychowych płynnych. Istnieje możliwość regulacji wydajności mieszania i pompowana od 5 do 60 litrów na minutę.

 • Agregat tynkarski, do szpachlowania Kaleta 151

  Agregat tynkarski, do szpachlowania Kaleta 151

  Agregat przeznaczony do nakładania szpachli mineralnych i akrylowych, tynków strukturalnych, klejów, powłok wykończeniowych, systemów dociepleń, zabezpieczeń antyogniowych.

 • GRUNT-FARBA biały preparat podkładowy 18 kg - Dolina Nidy

  BIAŁY PREPARAT PODKŁADOWY GRUNT-FARBA przeznaczony jest do prawidłowego przygotowania podłoży mineralnych przed zastosowaniem farb nawierzchniowych wewnątrz budynków. Ma zastosowanie zarówno do malowania pierwotnego ( na świeże, ale odpowiednio wysezonowane podłoża ), jak i do malowania renowacyjnego ( na istniejące powłoki malarskie ). Zalecany jest przede wszystkim na podłoża gipsowe ( tynki, szpachle, gładzie, płyty gipsowo-kartonowe ) oraz na tynki cementowo-wapienne i cementowe. Może być również stosowany na beton oraz na nieotynkowane mury z cegieł, bloczków lub pustaków ceramicznych, silikatowych i betonowych. Preparat oferowany jest w kolorze białym, ale istnieje możliwość wstępnego zabarwienia pod farbę nawierzchniową za pomocą dostępnych na rynku uniwersalnych, wodorozcieńczalnych kolorantów do farb wewnętrznych. Preparat można nanosić ręcznie lub maszynowo, za pomocą malarskich urządzeń natryskowych.
 • Grunt - Tynk / Farba mostkująco - gruntująca 20 kg - Dolina Nidy

  Farba do gruntowania o właściwościach wiążących. Do wypełniania i mostkowania pęknięć włoskowatych podłoży mineralnych. Ujednolica fakturę i wyrównuje właściwości podłoża.

  FARBA MOSTKUJĄCO-GRUNTUJĄCA GRUNT-TYNK przeznaczona jest do wykonywania wypełniających, egalizujących powłok malarskich na spękanych podłożach mineralnych. Zalecana jest przede wszystkim na tynki cementowo-wapienne i cementowe, ale może być stosowana również na podłoża betonowe, tynki i gładzie gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe oraz na nieotynkowane mury z betonu, cegieł, bloczków, pustaków ceramicznych lub silikatowych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
 • Kaleta Stator D6-3 + Stator D6-3 Super + Rotor D6-3 (Pompa ślimakowa 2+1)

  Promocja !!!

   

  Stator D6-3 (do tynków gipsowych) + Stator D6-3 Super (do tynków Cementowych) + Rotor D6-3

  Komplet (2+1)

  Pasuje do wszystkich typów agregatów tynkarskich takich jak: Kaleta, PFT, Putzmeister, M-Tec...

 • Kaleta stator D6-3 i rotor D6-3 2 + 1 Pompa ślimakowa 2+1 komplet

  PROMOCJA !!!


  2 Statory i 1 rotor D6-3 Kaleta

  Komplet dwóch sznek i jednej śruby do tynków gipsowych D6-3

  Pasuje do wszystkich rodzajów agregatów tynkarskich.

  W komplecie taniej

 • Mieszadło MP 25 PL

  Mieszadło MP 25 do agregatów tynkarskich zamiennik
 • Zobacz wszystkie produkty 1 2 ""

Komentarze

Eloise

2011-04-25 09:16

AFAIC that's the best asenwr so far!
Jesslyn

2011-04-24 17:47

Glad I've finally found somehitng I agree with!
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Politykę prywatności Cookies znajdą Państwo: tutaj.

OK