Szukaj w naszym sklepie: Dodatkowe opcje szukania
Specjalna oferta cenowa Oryginalne mieszadła Brinkmann - komplet 4 szt. tylko teraz w promocyjnej cenie 518,27 zł brutto
Wypożyczanie urządzeń Serwis użądzeń Używane urządzenia

Agregaty malarskie TITAN

Agregaty i pompy malarskie w Warszawie – BMB Technologie


Nowa seria agregatów i pomp malarskich Performance jest wyjątkowo trwała jak i przystępna cenowo. Uproszczone urządzenia mniejszego poziomu używają mechanicznego mikroprzełącznika systemu kontroli ciśnienia. Jest to sprawdzony system, który pracował przez ostatnie 10 lat na rynku amerykańskim przy sprzedaży 8 - 10 tysięcy sztuk rocznie. Elektroniczny systemu kontroli zastosowany w agregatach malarskich utrzymuje ciśnienie na stałym poziomie gwarantując optymalną powłokę malarską. Technologia solidnych pomp tłokowych charakteryzuje się dużymi przekrojami sekcji farby co zapewnia wysoką zdolność ssania, idealną do stosowania materiałów o wysokiej lepkości. Specjalna konstrukcja gwarantuje, że cylinder pompy nigdy się nie zużyje! Inteligentny System Kontroli jest nowej generacji układem elektronicznego sterowania. Bezszczotkowy silnik o dużej mocy i zmiennej prędkości obrotowej zapewnia długowieczną i bezawaryjną pracę oraz znakomite efekty natrysku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agregatów i pomp malarskich.

 • Zobacz wszystkie produkty 1 2 ""
 • Agregat hydrauliczny Titan Hydra M 2000

  Maksymalne ciśnienie i moc do ambitnych prac.

  Mosty, zbiorniki wody, pokrycia dachowe, fundamenty i inne duże projekty wymagają tego rodzaju tłoka zasilanego hydraulicznie, który może dostarczyć tylko hydra.To jest jedyna maszyna do każdej pracy, która wymaga maksymalnej mocy i niezawodności ma kluczowe znaczenie.

   

 • Agregat malarski Tita 1650e + Szlifierka Festool Planex LHS-225 + Odkurzacz Festool CTL 36 E AC

  Zestaw zawiera:
  Agregat malarsko-szpachlarski Titan 1650e
  Szlifierkę Festool PLANEX LHS 225
  Odkurzacz Festool CTL 36 E AC
 • Agregat malarski Titan 1150e Serii Performance + GRATIS Pump runner

   

  Gwarancja - 2 lata

   

  Poszukują Państwo najlepszych, niezawodnych agregatów wykorzystujących technologię natrysku bezpowietrznego? Takie są agregaty malarskie Titan, seria wyjątkowo trwała i dostępna w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Urządzenia Titan składane są w tej samej fabryce przy udziale tych samych projektantów co znane agregaty malarskie Wagner!  Pump Runner - GRATIS

  Maszyna będzie dostępna ok 2 tygodnia września
 • Agregat malarski Titan 450 e Performance

  Agregaty malarskie amerykańskiej marki Titan to rozwiązania ekonomiczne, pozwalające w odczuwalny sposób obniżyć koszty nanoszenia powłoki. Producent doceniony jest za wybory wysokiej jakości wyróżniające prostotą obsługi. Wielu użytkowników między innymi agregatu malarskiego Titan 450 e, uważa przez wykorzystywaną przez producenta technologię natrysku bezpowietrznego za najlepszą na rynku. Titan 450e to produkt o zmniejszonych rozmiarach i wadze, jednak z gwarancją najwyższej wydajności w danym rozmiarze. Polecamy go do prac na małych powierzchniach , na przykład do malowania ścian domów. Rok produkcji 2014.
  Towar niedostępny
 • Agregat malarski Titan 460e Serii Performance Przedłużka do malowania 45 cm lub 60 cm GRATIS

   

  Gwarancja - 2 lata  Przedłużka do malowania 45 cm lub 60 cm GRATIS !!!

   

  Chcesz poznać prawdziwe możliwości tego agregatu? Umów się na sprawdzenie urządzenia! Zobacz jak perfekcyjnie maluje!

   

  Agregaty malarskie amerykańskiej marki Titan to rozwiązania ekonomiczne, pozwalające w odczuwalny sposób obniżyć koszty nanoszenia powłok. Producent doceniany jest za wyroby wysokiej jakości wyróżniające się prostotą obsługi. Wszystkie produkty Titan objęte są 2 letnią gwarancją.

   

  Wielu użytkowników, między innymi agregatu malarskiego Titan 460 e, uważa wykorzystywaną przez producenta technologię natrysku bezpowietrznego za najlepszą na rynku. 460 e to produkt o zmniejszonych rozmiarach i wadze, jednak z gwarancją najwyższej wydajności w danym rozmiarze! Polecamy go do prac na małych powierzchniach, na przykład do malowania ścian domów.

   

  Mniejsze rozmiary i wygoda stosowania w jednym!

 • Agregat malarski Titan 650e Serii Performance - WIELKA OKAZJA + GRATISY

   

  GWARANCJA - 2 LATA


   

  Agregat malarski Titan 650 e to urządzenie wyróżniające się wysoką wydajnością, posiada o 27% większą wydajność niż model Titan 450e! Dla Państwa wygody dostępny jest w dwóch różnych konfiguracjach, działających za pośrednictwem natrysku bezpowietrznego. Każda z nich została stworzona do użytku codziennego, może być wykorzystywana do rozpylania bejc, żywic, emalii i farb lateksowych. Urządzenie zostało wyposażone w niezużywający się i niewymagający wymiany cylinder.  Dodatkowo GRATIS: Dysza 517 oraz płyn konserwujący maszynę 1 litr
 • Agregat malarski Titan 750e Serii Performance

   

  GWARANCJA - 2 LATA

   

  Potrzebują Państwo agregatu o naprawdę wysokiej wydajności? Nadającego się do malowania domów i do większych prac remontowych? Wygodnego do użytku dla jednej osoby - lekkiego i łatwego podczas transportu? Nowoczesne amerykańskie urządzenia Titan sprostają Państwa oczekiwaniom! Model 750 e to urządzenie lekkie, ale jednocześnie solidne i niezawodne. Ma o 17% lepszą wydajność niż model 650 e i jest bardzo uniwersalne - natryskuje wszystkie powłoki: bejce, żywice, emalie, farby lateksowe, lekkie elastomery.

   

   

  Towar niedostępny
 • Agregat malarski Titan 850e Serii Performance + GRATIS Pump Runner

   

  GWARANCJA - 2 LATA

   

  Chcą Państwo korzystać z najnowocześniejszego systemu natrysku bezpowietrznego? Polecamy agregaty malarskie Titan, które niezmiennie od wielu lat zyskują wysokie noty wśród swoich użytkowników. Model 850 e to większy agregat korzystający z elektronicznego systemu kontroli, gwarantujący tym samym otrzymanie najlepszych powłok malarskich. Agregat malarski Titan 850e doskonale sprawdza się w malowaniu nowych konstrukcji, odmalowywaniu całych domów, w pracach komercyjnych i przemysłowych. Urządzenie może wykorzystywać możliwości dwóch pistoletów z 45 m węża. Agregat malarski Titan 850e pokryje ściany bejcami, lakierami, emaliami, farbami lateksowymi oraz elastomerami.

   

   

 • Agregat malarski Titan Compact 170

  Agregat malarski Titan Compact 170

  Wysoka wydajność systemu bezpowietrznego do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych.
  Mocny silnik DC w połączeniu z wydajną pompą zapewnia wydajność wymaganą do szerokiej gamy zastosowań.
 • Agregat malarski Titan Compact 190

  Agregat malarski Titan Compact 190

  Wysoka wydajność systemu bezpowietrznego do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych.
  Mocny silnik DC w połączeniu z wydajną pompą zapewnia wydajność wymaganą do szerokiej gamy zastosowań.
 • Zobacz wszystkie produkty 1 2 ""
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Politykę prywatności Cookies znajdą Państwo: tutaj.

OK