Szukaj w naszym sklepie: Dodatkowe opcje szukania
Specjalna oferta cenowa Oryginalne mieszadła Brinkmann - komplet 4 szt. tylko teraz w promocyjnej cenie 518,27 zł brutto
Wypożyczanie urządzeń Serwis użądzeń Używane urządzenia

Zacieraczki do posadzek betonowych

Zacieraczki do betonu i posadzek betonowych


Oferujemy szeroki wybór sprzętu do przygotowywania posadzek betonowych – takiego, który umożliwia ich precyzyjne wygładzenie oraz wyrównanie. Z myślą o najbardziej wymagających Klientach, przygotowaliśmy nowoczesne zacieraczki do betonu, działające niezawodnie przy wykonywaniu nawet skomplikowanych prac. Jeżeli potrzebujesz zacieraczki, która zapewni Ci efektywne wykonywanie prac związanych z obróbką betonu na posadzce – skontaktuj się z nami! W szerokim katalogu urządzeń z pewnością znajdziesz sprzęt, który sprosta oczekiwaniom. Oferujemy najwyższej jakości zacieraczki do betonu znanych marek, które cenione są przez ekspertów z branży budowlanej w całej Europie. Skorzystaj z naszej oferty, jeżeli potrzebna Ci zacieraczka do posadzek: w budownictwie mieszkaniowym – m.in. przy tworzeniu wylewek w kuchniach, łazienkach, na balkonach, w budownictwie przemysłowym – m.in. przy tworzeniu posadzek na wielkopowierzchiowych halach magazynowych czy fabrycznych i tym podobnych. W naszej ofercie znajdują się zacieraczki: dostosowane do szlifowania powierzchni betonowych każdego rodzaju – skontaktuj się z nami również, jeśli potrzebna Ci precyzyjna zacieraczka do betonu wyposażona w talerze z kamieniami szlifierskimi, o niezawodnej konstrukcji – łączące sprawdzone technologie z innowacjami zwiększającymi efektywność działania, o szerokiej gamie rozmiarów oraz funkcjonalności – bez trudu zrealizujemy Twoje zamówienie, bez względu na to, jaka zacieraczka do posadzek jest Ci potrzebna, najlepszych na świecie marek.

BMB Technologie zagwarantuje każdemu Klientowi: kompleksowe i profesjonalne doradztwo techniczne – nasi specjaliści podpowiedzą, która zacieraczka do betonu najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe i zademonstrują ich działanie, a następnie przedstawią najlepszą ofertę dla Ciebie, sprawność realizacji zamówień – sprzęt dostarczamy na terenie całego kraju, atrakcyjny poziom cen – dokładamy wszelkich starań, by zminimalizować koszty zakupu i zagwarantować najbardziej konkurencyjne stawki na polskim rynku. Współpracując z nami, stawiasz na ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji sprzętu malarskiego, tynkarskiego, do szpachlowania i innych urządzeń budowlanych. Zagwarantujemy Ci najlepsze warunki współpracy. Masz dodatkowe pytania? Chcesz poznać bliżej oferowany przez nas sprzęt lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a przygotujemy ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań!

 • Zobacz wszystkie produkty 1 2 ""
 • Zacieraczka do posadzek Kreber K 600 ETP z silnikiem pionowym

  Zacieraczka elektryczna K-600 ETP to urządzenie niezawodne i bardzo wygodne. Przeznaczone jest do zacierania i wygładzania posadzek betonowych w budynkach mieszkalnych. O uniwersalnym zastosowaniu produktu decyduje ruchoma dźwignia sterownicza, która zmniejsza wielkość zacieraczki w trakcie transportu oraz pozwala dostosować urządzenie w bardzo precyzyjny sposób do wzrostu operatora.

   

  Sprawdź wysoką precyzję tego urządzenia!

 • Nakładki na spodnie posadzkarskie (wersja letnia)

  Nakładki na spodnie posadzkarskie z gąbką-idealne na lato

 • Talerz dysk na śruby Oryginalny KREBER - K 600

  Oryginalny talerz zacierający Kreber.

  Talerz przeznaczony jest do zacierania i wygładzania posadzek betonowych
  Średnica talerza - 600 mm
 • Wózek do posypek KREBER - WK 1000

  Wózek do posypek KREBER - WK 1000

 • Zacieraczka K-436 KREBER

  Przeznaczenie


  Zacieraczka K-436 przeznaczona jest do zacierania i wygładzania posadzek betonowych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Wyposażona jest w talerz z kamieniami szlifierskimi może być zastosowana do szlifowania posadzek. Dzięki składanemu dyszowi przy zacieraczce typu K-436 BS zaoszczędzamy miejsca w czasie transportu. Maszyna wyposażona jest w silnik benzynowy, ręczny regulator obrotów, wyłącznik bezpieczeństwa,  łopatki zacierające oraz hak transportowy

 • Zacieraczka K-446 KREBER ze składanym dyszlem

  Zacieraczka K-446 przeznaczona jest do zacierania i wygładzania posadzek betonowych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Dzięki składanej dźwigni sterowniczej zaoszczędzamy miejsca w czasie transportu. Zacieraczki wyposażone sa w silnik benzynowy, ręczny regulator obrotów, wyłącznik bezpieczeństwa, łopatki zacierające oraz hak transportowy.

 • Zacieraczka K-446-2 KREBER ,,BLIŹNIAK,,

  Przeznaczenie


  Zacieraczka K-436-2 "Bliźniak" gwarantuje najwyższą wydajność i bezpieczeństwo pracy. Przeznaczona jest do zacierania i wygładzania posadzek betonowych w budownictwie przemysłowym. Maszyna posiada wygodny fotel operatora, co pozwala uniknąć pozostawieniu odcisków obuwia na posadzce. Dwie równolegle do siebie pracujące przekładnie zwiększają wydajność w porównaniu do K-436 i KK-446) ponad pięciokrotnie tj. około 20m2/min. Wyposażona jest w silnik benzynowy o mocy 20 KM, nożny regulator obrotów, wyłącznik bezpieczeństwa, wózek transportowy, dwa kpl, łopatek. Na życzenie klienta jest możliwość montażu lamp oświetleniowych (2 lub 4 szt.).

 • Zacieraczka K-750 KREBER silnik elektryczny

  Przeznaczenie


  Maszyna może być stosowana w budownictwie przemysłowym oraz mieszkaniowym. Wystepuje w dwóch wersjach silnikowych - spalinowa lub elektryczna. Wyposażona jest w ręczny regulator obrotów, wyłącznik bezpieczeństwa, składaną dźwignię sterowniczą, łopatki zacierające i hak transportowy.

 • Zacieraczka K-750 KREBER silnik spalinowy

  Przeznaczenie


  Maszyna może być stosowana w budownictwie przemysłowym oraz mieszkaniowym. Wystepuje w dwóch wersjach silnikowych - spalinowa lub elektryczna. Wyposażona jest w ręczny regulator obrotów, wyłącznik bezpieczeństwa, składaną dźwignię sterowniczą, łopatki zacierające i hak transportowy.

 • Zacieraczka Kreber K-600 ETP/S

  Zacieraczka Kreber K-600 ETP/S przeznaczona do zacierania wygładzania posadzek betonowych w budownictwie mieszkaniowym. Wersja z wózkiem transportowym
 • Zobacz wszystkie produkty 1 2 ""
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Politykę prywatności Cookies znajdą Państwo: tutaj.

OK